Přihlášky do SONKP >>> TadýseQ

Odporný sadista

9. června 2008 v 19:26 | Siren |  →Smutné Příběhy ze světa zvířat

Co to bylo za sadistu? Zmrzačil malé štěně!

Bezcitný sadistický tyran! Jaké jiné označení si zaslouží člověk, který odhodil bezmocné štěně do hradního příkopu? Tříměsíční fenka měla přeražené obě přední nohy a její život visel na vlásku. Teď, po náročné operaci, je už naštěstí z nejhoršího venku.

"Bylo to hrozné, slyšet to uši drásající zoufalé kňučení. Přímo z něj byl cítit strach i bolest," popsal předvánoční hrůzný nález muž, který si vyšel na procházku na hrad Špilberk.
Fenka pitbulteriéra, kterou pojmenovali Viki, se naštěstí dostala do dobrých rukou. Lékařskou péči jí poskytli v městském útulku pro opuštěná a týraná zvířata v brněnské čtvrti Komín.
Tam o Vánocích bojovali o její život. Štěně prodělalo operaci, při níž mu lékař musel sešroubovat obě přední nohy v loketní oblasti. Složitá operace se podařila.
"Přestože Viki ještě stále dostává léky na utišení bolesti, je v dobré kondici a dá se předpokládat, že po uzdravení na ní zranění nezanechá následky," uvedla ředitelka útulku Jarmila Hrabětová.
Za několik týdnů ještě fenku čeká další zákrok, při němž jí lékaři šrouby odstraní. Do té doby musí mít Viki speciální límec, aby si netrhala obvazy.
Štěně, ač po krutém zážitku, se zase dívá na člověka s důvěrou. "I když se ale Viki a dalším psům snažíme dát všemožnou péči, nikdy jim nemůžeme nahradit skutečný domov, jaký dokáže člověk vytvořit u sebe doma," dodala Hrabětová.
Pitbulteriérka tak spolu s ostatními čeká na člověka, který si ji vezme k sobě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl si tu?

_.:CLICKÁM:._ 100% (149)

Komentáře

1 Ajinka Ajinka | Web | 13. listopadu 2008 v 15:19 | Reagovat

fuuuuuuuuuuuuuuuuj

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama