Přihlášky do SONKP >>> TadýseQ

Osudný pejsek...

9. června 2008 v 19:30 | Siren |  →Smutné Příběhy ze světa zvířat

"Co jste mi to jen udělali? Tolik jsem vám věřil!" Tak mluví beze slov oči brazilské fily, která má za sebou "psí život" jako z hororu. Teď čeká na péči člověka, kterému může dát svoji bezmeznou věrnost.

S čistokrevným štěnětem pískové barvy měla chovatelka paní Dagmar S. (38) původně jasné záměry. Chtěla je dobře prodat. Podle našich informací se jí to nepodařilo. Štěně pak prostě zůstalo na ocet. A to byla jeho největší chyba a tragédie.
"Čtyřletý pes byl opakovaně týrán takovým způsobem, že trpěl hladem, neměl dostatek potřebného životního prostoru a byl dokonce často zavírán do sklepa bez oken. Takto zvíře trpělo nejméně od února až do nynější doby," uvedla policejní mluvčí Irena Bauer.
Chovatelka svým jednáním dost lhostejné okolí nepřekvapila. Pro stejný přestupek byla totiž pokutována už v lednu letošního roku. Teď ji policie vyšetřuje pro podezření ze spáchání trestného činu a za to jí hrozí až rok vězení.
Trápeného psa převezli pracovníci odboru životního prostředí z Veselí nad Moravou do útulku pro opuštěná zvířata v Hodoníně. Tam pes s dobrou povahou, který znovu nabírá sílu, čeká na dobré lidi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl si tu?

_.:CLICKÁM:._ 100% (149)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama