Přihlášky do SONKP >>> TadýseQ

Poslední chvilky pejsánků a kočiček,, Tajčáci žlutí,, sadisti,, necitové!

9. června 2008 v 19:45 | Sirenka
Umlácení psů zaživa? samozřejmost...
v našich zemích je běžné, že když se připravuje řízek, naklepe se paličkou na maso, aby byl křehčí a rychleji hotový (jenže ten řízek už je z "mrtvého masa").
Situace v Číně:
aby bylo psí maso dostatečně křehké, prokrvené a tudíž i chutnější, je ještě živý pes zavěšen na hák a je krutě umlácen dřevěnou palicí k smrti prudkými ranami do celého těla. Pak teprve je naporcován a připraven ke konzumaci. Číňané tento způsob přípravy považují za normální a zcela běžný. Údajně je z psího masa po této proceduře mnohem chutnější delikatesa...
Otřesné fotky
Nechte ty psy napokoji čangové!!!

Před dvěma týdny se v Číně stalo něco neuvěřítelného, čínští úředníci začalki řídit masové vybíjení psů! A Proč? Jako strašnou a neúčinou odezvu na několik lidských úmrtí na vzeklinu. Čínské rodiny sledují jak jsou jejich psi vybíjeni a to jen proto že nejsou očkováni nebo se toulají.

Víc než 50 000 psů bylo nemilosrdně zabito v prvních dnech po rozhodnutí. Osud mnoha dalších psů teď vysí na vlásku.
Jedna zoufalá čínská žena napsala svému americkému příteli: "opravdu mě mrzí co se děje, mám strach o kočky a psy. Ale nemůžu nic dělat! Mohl by jsi pro mě udělat laskavost? Mohl by jsi sehnat nějaké informace a říci o tom ve vaší zemi? Veřejný názor možná pomůže zastavit tuto hloupou aktivitu... Toto je to jediné co pro ty zvířata můžu udělat."
PETA přijala více než 15 000 prosebných dopisů od číňanů kteří nás prosí aby jsme s tím něco udělali, že oni sami jsou ve své zemi bezmocní! Proto prosíme každého aby o tom dal vědět všem koho znáte a kdo by mohl vědět jak pomoct... čím víc lidí tím líp...
P.S. omlouvám se za kvalitu překládala jsem to narychlo... návrhy piště do komentářů...
- fotky jsou hrozné, ale pravdivé...
Sušení psi
Pokud máte silnej žaludek,, přiznám se, poblila sem se, a taky brečela, a to si prdel nedělám!!
Kočky v Korei! Přehrávání ve Windows Media Player
Číňané a Korejci běžně jedí kočky a psi na sto způsobů!!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anetajs Anetajs | 30. června 2008 v 13:05 | Reagovat

čuráci jedni však já se jim pomstím má pomsta nebude jen ve filmu v kterým hraju ZORRA co se mstí těm pokusníkům,stane se to realitou!!!co ty na to Šají???

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama